Hızlı giriş

Fuar ile ilgili güncel bilgi ve haberleri buradan takip edebilirsiniz

Texworld Istanbul Istanbul Hakkında

Değerli Katılımcımız/Ziyaretçimiz,

Texworld Istanbul’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Fuar ile ilgili güncel bilgi ve haberler web sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

file

Texworld: Güçlü bir markanın başarıya giden yoldaki hikayesi

Türkiye’deki satınalma platformlarına yönelik artan taleplere bir yanıt olarak Messe Frankfurt, hazır giyim, kumaş ve aksesuarları alanında sipariş noktası özelliği taşıyan Texworld Istanbul-Apparelsourcing Istanbul’u başlattı. Texworld Istanbul-Apparelsourcing Istanbul, yükselen bir bölgenin ortasındaki en yetkin hazır giyim ve tekstil tedarikçileri ve müşterilerini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Texworld’un Paris ve New York’taki diğer fuarlarının başarısına dayanarak, Texworld Istanbul-Apparelsourcing Istanbul, kumaş üreticilerini bölgedeki ve sınırların ötesindeki müşterileri ile buluşturmak için kaçınılmaz bir fırsat.

  • Dünya çapında hazır giyim kumaşı üreticilerine yoğunlaşmak
  • Asya, Avrupa ve tüm dünyadan gelen benzersiz ürünleri Türk katılımcılarla birlikte güçlü, profesyonel bir ticari platforma taşımak
  • Yaklaşık 150 katılımcı firma
  • Yaklaşık 6.000 profesyonel ziyaretçi beklentisi
  • İstanbul’un merkezinde, en saygın fuar alanlarından biri
  • Önde gelen tekstil merkezlerinden kumaş ithalatına yönelik artan talebi Türkiye ve çevresindeki bölgelerde karşılamak

Hedef Bölgeler

Texworld Istanbul-Apparelsourcing Istanbul, dünyanın en dinamik şehirlerinden birinde, Türkiye’nin ticaret ve finans merkezi İstanbul’da düzenlenmektedir. Türkiye, bu günlerde uluslararası tekstil ve hazır giyim endüstrisi için en önemli ülkelerden biri. Ayrıca Türkiye, dünyanın en hızlı gelişme gösteren bölgeleri, Güney Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın kesiştiği noktada yer almakta. Uluslararası hazır giyim, hazır giyim kumaş üreticilerinin birçoğu bu dört bölgeyi henüz yeterince keşfetmedi. Texworld Istanbul-Apparelsourcing Istanbul, keşfedilmeyi bekleyen söz konusu bölgelerdeki sektör liderlerini aynı çatı altında bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Fuar, bölgenin ve dünyanın her yerinden kolayca erişilebilecek bir şehirde düzenleniyor.

default default
OK